ارسال شده توسط: احمد شفاپور نظرات: یک نظر

جریمه گوگل: مشکلات اسپم عمده و جزئی

رفع جریمه گوگل بر اثر مشکلات اسپم عمده و جزئی

هنگامیکه مالک وب سایت اطلاعیه جریمه دستی دریافت می کند که در آن مشکلات عمده هرزنامه (اسپم) هایلایت شده است، گوگل محتوای صفحه را به طور کامل به عنوان هرزنامه شناسایی کرده است و این صفحه برای کاربران بی ارزش است.

جریمه گوگل: مشکلات اسپم عمده و جزئی

این پیام نشاندهنده این است که زمانیکه مالک سایت آن را دریافت کرده و می خواند، پیامدهای شدید این پیام پیش از این اجرا شده و تاثیر خودش را گذاشته است، یا در بسیاری موارد وب سایت به طور کامل از نتایج جستجوی ارگانیک گوگل حذف شده است. با این حال در بعضی موارد، حذف ممکن است فقط یک زیر مجموعه از صفحات سایت را تحت تاثیر قرار دهد.

اگر شما این پیام را در صفحه Manual Actions خود ببینید، به این معنی است که گوگل متوجه شده است که بعضی از صفحات وب سایت شما ممکن است در حال استفاده از تکنیک هایی که خارج از قواعد راهنمای وبمستران است، باشد. سایت به نظر می رسد که از تکنیک های تهاجمی مثل تولید خودکار کلمات نامفهوم، مخفی، گرفتن محتوا از سایر وب سایت ها، و یا تکرار نقض راهنمای کیفیت گوگل، استفاده می کند.

در نتیجه گوگل یک اقدام اسپم دستی را به بخشهای آسیب دیده از وب سایت شما اعمال کرده است. اقداماتی که بر روی کل وب سایت شما تاثیر می گذارد.

جریمه گوگل: مشکلات اسپم عمده و جزئی

اقدامات توصیه شده:

وب سایت خود را مطابق با راهنمای گوگل وبمستر به روزرسانی کنید.

هنگامیکه مطمئن شدید که دیگر وب سایت شما راهنمای گوگل وبمستر را نقض نمی کند، درخواست بازبینی وب سایتتان را ارسال کنید، بعد از آن سایت شما مورد بازبینی قارر می گیرد   و در اکانت سرچ کنسول گوگل پیامی برای شما ارسال می شود. اگر وب سایت شما دیگر راهنمای وب مستر گوگل را نقض نکند، گوگل جریمه دستی را برای وب سایت شما لغو می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *