آموزش سئو در مشهد به صورت کاربردی و پروژه محور

(از مقدماتی تا پیشرفته)

آموزش سئو اینجا به نحوی ارائه می‌شود تا در زمان کوتاهی به یک سئو کار خوب تبدیل شوید. در این راستا چک لیست‌های فوق العاده‌ای ساخته شده تا بدون اشتباه و به سرعت کار خود رو پیش ببرید. همچنین بهترین استراتژی‌های کلاه سفید تست شده را برای شما آماده کردیم که بدون شک برای هر سایتی قابل پیاده سازی می‌باشد.

برای نوشتن محتوای ارزشمند و بازاریابانه فرمول‌ها و قالب‌های دقیقی طراحی شده تا بتوانید بی نهایت محتوای ارزشمند برای هر سایت آماده کنید و آن محتوا را سئو کنید.

آموزش سئو در مشهد

آموزش سئو در مشهد برای تمام سایت‌ها با هر زبان و سیستم مدیریت محتوایی​

آموزش سئو ما برای تمام سایت‌ها با هر زبان برنامه نویسی و سیستم مدیریت  محتوا ارائه می‌شود. به طور مثال اگر سایت شما با سیستم مدیریت محتوای وردپرس طراحی شده ما اینجا به شما آموزش سئو وردپرس را ارائه خواهیم کرد یا اگر سایت شما به صورت اختصاصی و با زبان برنامه نویسی طراحی شده نباید جای نگرانی داشته باشید چراکه آموزش سئو ما به صورت حرفه ای و برای هر سایتی مناسب است.

کلاس آموزش سئو ما کمی متفاوته!

اینجا آموزش سئو کاملا کاربردی است. به این دلیل که ما خودمان هر روز درگیر اجرای پروژه های سئو هستیم. پس از مطالب اضافی و کلیشه ای که به کار شما نمی‌آید دوری میکنیم و بیشتر روی روش‌های جدید – کاربردی و واقعی تمرکز می‌کنیم.
توجه!

مزایای شرکت در دوره آموزش سئو ما

پروژه محور، کاربردی و اجرایی

دارای تمرین عملی

دارای پشتیبانی سه ماهه

روش‌های دقیق تحقیقات و آنالیز رقبا

همراه با چک لیست سئو

استراتژی‌های امتحان شده سئو

دارای ضمانت بازگشت وجه واقعی

چک لیست تبلیغ نویسی

قالب‌های رپورتاژ نویسی و تولید محتوا

طراحی رودمپ پروژه

هدف ما این است که بعد از اتمام این دوره به یک سئوکار با اعتماد به نفس و توانمند تبدیل شوید.

آموزش تولید محتوا برای سایت

آموزش تولید محتوا سایت برای تمامی افرادی که می‌خواهند آموزش سئو ببینند ضروری‌ست. یکی از فاکتورهای اصلی در سئو سایت، تولید محتوا سئو شده می‌باشد که موتورهای جستجو برای آن اهمیت ویژه‌ای قائل هستند.  در واقع این محتوا است که باعث افزایش اعتبار سایت شما و به دنبال افزایش کاربران و مشتریان می‌شود. در این دوره، آموزش تولید محتوای سایت اعم از محتوای متنی، تصویری، صوتی و … به شما ارائه می‌گردد تا شما به یک سئو کار همه فن حریف تبدیل شوید.

آموزش سئو سایت فروشگاهی

هدف بسیاری از شرکت کنندگان در دوره های آموزش حضوری سئو در مشهد و دوره‌های غیر حضوری ما یادگیری سئو سایت فروشگاهی بوده است. به همین دلیل آموزش‌های ما نحوی تنظیم شده که شما بعد از یادگیری می‌توانید علاوه برای سایت‌های فروشگاهی هر نوع سایت دیگر با عملکردی متفاوت را سئو کنید و به رتبه‌های برتر دست پیدا کنید.

کارگاه سئو حرفه ای

آموزش کاملا کاربردی و به روز (2023) همراه با تمرین
فرصت کار کردن در تیم سئو و همکاری با سئو کارهای حرفه ای
فرصت کار کردن روی پروژه های واقعی
دریافت تمام راهکارهای تست شده
دریافت چک لیست های سئو
شامل سئو داخلی - سئو خارجی - آنالیز و تحلیل و تحقیقات بازاریابی آنلاین
شامل اصول بازاریابی محتوا و تبلیغ نویسی
مدت دوره 6 ماه

مدت کارآموزی: 4 ماه – هفته ای 3 روز – هر روز 4 ساعت

+ آموزش

مدت آموزش: 2 ماه – هفته ای 2 جلسه – هر جلسه 2 ساعت