درخواست آنالیز سئو سایت

اگر نیاز دارید تا سئو سایت شما بررسی شود یا می‌خواهید به شناخت دقیق‌تری از سایت، بازار و مشتریان خود دست پیدا کنید؛ اطلاعات مربوطه را برای ما بفرستید تا کارشناسان ما آنالیز سایت شما را شروع کنند و راهکارهای مناسب را به شما برگردانند.

سئو سایت تکیه گاه شما در کسب و کار اینترنتی است

داشتن یک سایت اینترنتی به تنهایی نمی‌تواند باعث موفقیت شما در حوزه بازاریابی آنلاین شود. برای اینکه سایت موفقی داشته باشید و فروش خود را از آن طریق افزایش دهید باید به سئو سایت روی بیاورید. سئو تکیه گاه سایت شما در کسب و کار اینترنتی است. هیچ سایتی بدون انجام سئو نمی‌تواند فروش خوبی رقم بزند پس می‌توان نتیجه گرفت که عملا داشتن یک سایت اینترنتی بدون اجرای سئو بی فایده‌ست.

سئو باعث می‌شود که سایت شما در موتورهای جستجو رتبه بگیرد. بدیهی است که کاربران و مشتریان وارد سایتی می‌شوند که در رتبه‌های اول قرار دارد پس اگر سایت شما در حال حاضر رتبه‌ای ندارد باید دست به کار شوید و سئو سایت خودتان را شروع کنید. ما با سابقه 12 ساله خودمان اینجا هستیم تا به شما برای بهینه سازی سایت‌تان و افزایش رتبه آن کمک کنیم.

هر کاری که در زمینه سئو دارید به ما بسپارید

مزایای انجام سئو سایت توسط مشهد سئو

سئو سایت ضروری‌ترین کاری است که باید در بازاریابی دیجیتال به آن بپردازید. تیم متخصصان سئو شرکت مشهد سئو برای این کار در کنار شما هستند.

افزایش ترافیک سایت

افزایش اعتبار سایت

کاهش هزینه‌های تبلیغات

افزایش چشمگیر فروش سایت

فروش 24 ساعته

توسعه کسب و کار

وب برندینگ

بهبود رابط و تجربه کاربری

ما چگونه سایت شما را سئو می‌کنیم؟

آنالیز سئو سایت

آنالیز سایت شما در شروع کار و شناسایی نقاط قوت و ضعف

تدوین استراتژی سئو

تدوین استراتژی کوتاه مدت و بلند مدت برای افزایش رتبه و فروش

سئو داخلی

اجرای حرفه‌ای تکنیک‌های سئو داخلی و سئو محتوا

سئو خارجی

اجرای کمپین‌های بکلینک، رپورتاژ و سئو خارجی برای افزایش رتبه

سئو تکنیکال

رفع ایرادات فنی سایت با رویکرد افزایش رضایت کاربران

خدمات سئو برای تمام سایت‌ها با هر زبان برنامه نویسی و سیستم مدیریت محتوا

اگر سایت شما با سیستم‌های مدیریت محتوا مانند وردپرس طراحی شده یا اگر سایت شما به صورت اختصاصی با زبان‌های برنامه نویسی ساخته شده باید این خبر خوب را به شما بدهیم که تیم سئو ما می‌تواند سایت شما در هر حوزه‌ای و با هر زبان برنامه نویسی و سیستم مدیریت محتوایی که باشد را سئو کند و با افزایش رتبه فروش شما را افزایش دهد.

طراحی سایت

سئو سایت چقدر طول می‌کشد؟

اجرای سئو برای هر سایتی متفاوت است و بستگی به عوامل مختلفی همچون فعالیت رقبا دارد اما حداقل زمان برای اجرا سئو حدود هفت ماه می‌باشد. در طول این هفت ماه استراتژی سئو سایت شما تدوین می‌شود و به دنبال آن سئو داخلی، سئو خارجی و سئو تکنیکال اجرا می‌شود تا بتوانیم بهترین نتایج را کسب نمائیم.

قیمت سئو سایت چقدر است؟

هزینه اجرای سئو به عواملی مثل وضعیت کنونی وب سایت در گوگل، سابقه وب سایت، ، میزان رقابت در کلمات مشخص شده، نوع وب سایت و … بستگی دارد. پس نمیتوان یک قیمت مشخص برای سئو سایت اعلام کرد اما می‌توان خدمات را بخش بندی کرده و برای هر بخش قیمتی اعلام نمود.

سفارش سئو سایت های چند زبانه

اگر شما سایتی دارید که باید روی زبان‌های مختلف مانند عربی، انگلیسی و … رتبه بگیرد می‌توانید این کار را به ما بسپارید. اما توجه داشته باشید که هزینه سئو در زبان انگلیسی و عربی و زبانهایی که رقابت در آنها بیشتر از فارسی است مسلما بیشتر خواهد بود.

هر هفته ظرفیت 5 جلسه مشاوره رایگان سئو سایت

ما برای مشاوره سئو سایت هر هفته 5 جلسه در نظر گرفته‌ایم که در آن با حضور کارفرما سایت را بررسی می‌کنیم، نیازهای او را می‌شنویم و پیشنهادات خودمان را ارائه می‌دهیم. به دلیل ظرفیت محدود در هر هفته بهتر است اطلاعات خود را همین حالا ارسال کنید تا ما با شما تماس بگیریم.

ضمانت صفحه اول یا رتبه اول را می‌دهید؟

هیچ شخصی نمیتواند تضمین رتبه اول و یا صفحه اول را بدهد زیرا کسی از فعالیت رقبا و تغییرات آنی قوانین خبردار نیست در ضمن این تضمین از نظر گوگل نوعی کلاه برداری محسوب می‌شود. اما سئو کارها می‌توانند تضمین افزایش رتبه و افزایش بازدید ارگانیک گوگل در کلمات کلیدی مرتبط را بدهند. برخی نیز با شروطی بازگشت مبلغ قرارداد را ضمانت می‌کنند.

سئو را در کسب و کار خود بومی کنید

دوست دارید یک سئو کار در شرکت خودتان داشته باشید؟ ما می‌توانیم با آموزش سئو و آموزش دیجیتال مارکتینگ این تخصص را در کسب و کار شما بومی کنیم تا شما با یک تیر چند نشان بزنید!

علاوه بر سئو سایت ما خدمات دیگری هم داریم

ما می‌توانیم در اتاق فکر مشهد سئو کسب و کار شما را بررسی کنیم و با شناسایی پتانسیل‌ها، نقاط قوت و ضعف یک استراتژی جامع برای بازاریابی دیجیتال در کسب و کار شما طراحی نمائیم که به وب برندینگ و افزایش فروش شما ختم خواهد شد.