چطور بهترین شرکت سئو را انتخاب کنیم

آنچه در این مطلب میخوانید:
چطور بهترین شرکت سئو را انتخاب کنیم

چطور بهترین شرکت سئو را انتخاب کنیم؟

بهینه سازی موتورهای جستجو یا همان SEO سایت یکی از مسائلی است که صاحبان کسب و کارهای اینترنتی به آن اهمیت می دهند. تنها در صورت سئوی درست سایت است که می توان به جایگاه خوبی در موتور جستجو رسید و میزان بازدیدکنندگان از سایت را افزایش داد. این کار را شرکت های مختلفی در زمینه سئو  برای شما انجام می دهند.

اگر این سؤال برای شما پیش آمده است که چطور بهترین شرکت سئو را انتخاب کنیم؟ باید نکات مهم این مطلب را به شما گوشزد کنیم.

چرا انتخاب بهترین شرکت سئو مهم است؟

اگر شما نتوانید وب سایتی که راه اندازی کرده اید را به نحو احسن سئو کنید، شناخته نخواهید شد و هزینه ای که  پرداخته اید تأثیری بر روی میزان فروش محصول یا خدمات شما نخواهد داشت. برای این کار باید بدانیم چطور بهترین شرکت سئو را انتخاب کنیم.

الگوریتم های موتورهای جستجو به طور مداوم در حال تغییر هستند و تنها بهترین ها هستند که با تغییرات به روز این الگوریتم آشنایی داشته و می توانند وب سایت شما را در مدت زمانی کوتاه به بالاترین میزان بازدهی خود برسانند.

بهترین شرکت سئو در مشهد تمامی این اصول و قواعد را می داند و استراتژی های خود را بر اساس آنها تعریف می کن، پس بعد از اینکه متوجه شدیم چطور بهترین شرکت سئو را انتخاب کنیم؟ باید به گروه متخصص اعتماد کنیم و منتظر نتایج رشد سایتمان بمانیم.

به همین خاطر است که شما باید از تخصص شرکت مقصد و تجربیات موفق آن اطلاع پیدا کرده و در نهایت تمام کسب و کار اینترنتی خود را به آنها بسپارید.

چطور بهترین شرکت سئو را انتخاب کنیم
How to choose the best SEO company

نکات مهم هنگام انتخاب بهترین شرکت سئو

در پاسخ به سوال چطور بهترین شرکت سئو را انتخاب کنیم تعدادی از فاکتور های بسیار مهم وجود دارد که در صورت عدم وجود هر یک از آن ها قاعدتا با مشکلات پیچیده ای در روند پروژه روبرو خواهید شد. در این قسمت تمام این موارد را بررسی کرده ایم.

قدم اول: مشخص کردن هدف شما از سئوی سایت

یکی از معیار های انتخاب بهترین شرکت سئو، هدفی است که می خواهید با سئوی سایت به آن برسید. برخی از اهداف کسب وکارهای مختلف از بهینه سازی وب سایت بدین ترتیب است:

  • برندسازی و شناخته شدن در جامعه
  • افزایش سایت ترافیک به صورت ارگانیک
  • بازاریابی استراتژیک
  • افزایش فروش محصولات و خدمات به صورت اینترنتی
  • ارائه خدمات و پشتیبانی های پس از فروش به مشتریان
  • گسترش جامعه هدف

معمولاً کسانی به اهداف فوق می رسند که بتوانند به جایگاه خوبی در موتورهای جستجو دست پیدا کنند. دستیابی به این جایگاه باید بر اساس اصول باشد تا سایت شما پنالتی نشود. همچنین اگر الگوریتم مناسبی را برای بهینه سازی محتوای سایت نداشته باشید ممکن است گوگل شما را جریمه کرده و بسیاری از دسترسی ها را از شما بگیرد.

قدم دوم: تهیه لیستی از شرکت های سئو

برای تعیین پاسخ به سوال چطور بهترین شرکت سئو را انتخاب کنیم، ملزم هستید که یک لیست تمام و کمال از ویژگی های یک شرکت حرفه ای داشته باشید تا هنگام مقایسه شرکت ها در نهایت با اطمینان کامل بتوانید دست به انتخاب بزنید.

هر شرکتی ممکن است خدمات سئو را به صورت حضوری یا آنلاین به شما ارائه دهد. اگر دوست دارید تا در جلسات حضوری با کارشناس سئو خود ملاقات داشته باشید باید به سراغ شرکت هایی در شهر خود بروید. امکان همکاری با شرکت های سئو به صورت دورکاری نیز وجود دارد. در این صورت شما از طریق وب با یکدیگر در تماس خواهید بود. 

معمولاً در نمونه قرارداد سئو شرایط همکاری قید می شود. پس شما می توانید پیش از انتخاب، لیستی از شرکت های مورد نظر خود را تهیه کرده و سپس نمونه قرارداد پیشنهادی آنها را مطالعه نمایید. اکنون به خوبی می دانیم که چطور بهترین شرکت سئو را پیدا کنیم.

نکات مهم برای انتخاب بهترین شرکت سئو
بهترین شرکت سئو چگونه است

قدم سوم: تخصیص اعتبار به سئوی سایت

شما باید لیست قیمت خدمات سئو سایت را از شرکت دریافت کرده و از هزینه های آن اطلاع پیدا کنید. بدین ترتیب به راحتی می توانید اعتبار مناسب را به سایت خود اختصاص دهید. معمولاً در بهترین شرکت های سئو سایت، خدمات در پلن های متنوعی به مشتریان ارائه می شود. در واقع یکی از فاکتور های مهم در پاسخ به سوال چطور بهترین شرکت سئو را انتخاب کنیم؟ این است که به پلن های و انعطاف آن ها در قرارداد نگاه کنید.

یک شرکت سئو خوب در نهایت با توجه به منابع شما میتواند یک برنامه هوشمندانه طراحی کند تا هر دو طرف قرارداد از همکاری منتفع شوند.

شما می توانید یکی از این پلن ها را با توجه به بودجه ای که در اختیار دارید، انتخاب نمایید. توجه داشته باشید که بسیاری از شرکت های معتبر، خدمات خود را با قیمتی مناسب در اختیار مشتریان قرار می دهند. پس اگر شرکت قیمت گذاری منصفانه تری را به شما پیشنهاد کرد، نشان دهنده کیفیت کار پایین آن نیست.

از طرفی مراقب باشید گول قیمت های پایین را هم نخورید گاها شرکت های سئو یا متخصصان سئو با قیمت پایین پروژه های بسیاری را قبول می کنند و ماحصل این اقدام تعداد زیادی پروژه بی کیفیت و تقسیم انرژی و زمان محدود بین چندین و چند پروژه است. قیمت منطقی، تخصص و رفتار حرفه ای شرکت یا متخصص مربوطه بی شک مهم ترین بخش انتخاب بهترین شرکت سئو در مشهد است.

قدم چهارم: بررسی نمونه کار و تجربیات گذشته شرکت

یکی از مهمترین معیار های انتخاب بهترین شرکت سئو، توجه به نمونه کارها و تجربیات گذشته آن است. معمولاً شرکت های معتبر سایت های موفقی را اصطلاحا سئو کرده اند. شما می توانید با مشاهده ترافیک این سایت ها و همچنین میزان بازدهی آنها تصمیم خود را برای انتخاب بهترین شرکت سئو بگیرید. 

در پاسخ به سؤال چگونه صفحه اول گوگل باشیم باید گفت با بهینه سازی درست محتوا می توان به رتبه خوبی در موتور جستجوی گوگل رسید. این هدف در شرکت های سئوی معتبر تحقق پیدا می کند.

سئوی کلاه سیاه، تله ای برای رسیدن به صفحه اول گوگل

برخی از افراد مدعی هستند که می توانند سایت شما را در مدت زمانی بسیار کوتاه به رتبه اول در موتور جستجو برساند و این کار را نیز برای شما انجام خواهند داد. این شرکت ها معمولاً از سئو کلاه سیاه استفاده می کنند. در این حالت ممکن است سایت شما برای مدتی رتبه یک گوگل باشد؛ اما پس از آن به طور کلی از این موتور جستجو حذف می شود.

در این شرکت ها بسیاری از قوانین سئو را زیر پا گذاشته و با دور زدن الگوریتم های موتور جستجو، سایت را به جایگاه خوبی می رسانند. در صورت جریمه یا پنالتی شدن، دیگر وب سایتی که طراحی کرده اید، برای شما کارایی ندارد و تمام هزینه هایی که انجام داده اید به باد خواهد رفت. 

پس حتماً توجه داشته باشید که سئو سایت باید مطابق با استانداردها و الگوریتم های روز موتور جستجو انجام شود و به هیچ عنوان از سئوی کلاه سیاه برای بهبود رتبه سایت در موتور جستجو استفاده نشود.

اگر میخوای تمام این فاکتور ها رو یکجا داشته باشی باید بگم تو مشهد سئو همه پروژه های سئو همین قدر حرفه ای پیش میره! میخوای امتحان کنی؟ تماس بگیر یا فرم آنالیز موجود در صفحه خدمات سئو رو پر کن!

شماره تماس: 09158983103

برای پر کردن فرم آنالیز سایت کلیک کنید.

چطور بهترین شرکت سئو را پیدا کنیم

مزیت های انتخاب یک شرکت سئوی خوب

کسانی که می پرسند چطور بهترین شرکت سئو را پیدا کنیم باید تمام تلاش خود را برای رسیدن به هدفشان انجام دهند. در صورتی که موفق شوند با یک شرکت خوب و معتبر همکاری کنند از مزیت های زیر بهره مند خواهند شد:

1- صرفه جویی در هزینه ها

یک شرکت خوب با کمترین هزینه و با استفاده از اصول سئو، شما را به رتبه ای خوب در موتورهای جستجو می رساند بدین ترتیب در زمان و منابع شما صرفه جویی خواهد شد.

2- افزایش ترافیک به روش درست

در واقع اگر به پاسخ درستی از چطور بهترین شرکت سئو را انتخاب کنیم برسید در نهایت اولین دست آورد شما افزایش ترافیک اورگانیک سایت خواهد بود.

با وجود اینکه راه های بسیار زیادی برای افزایش ترافیکی که وجود دارد؛ اما در بهترین شرکت سئو با استفاده از تحقیق کلمات کلیدی، لینک سازی داخلی و خارجی، ترافیک سایت شما چند برابر خواهد شد، بدون آنکه سایت شما جریمه یا پنالتی شود. نکته حائز اهمیت این است که این افزایش ترافیک اصولی انجام می شود و نتایج آن تا حد بسیار زیادی پایدار خواهد بود.

3- رسیدن به جایگاه برتر در گوگل

اکثر کاربران محصول یا خدمات مورد نیاز خود را در موتور جستجوی گوگل سرچ می کنند. پس اگر بتوانید به جایگاهی خوب در این موتور برسید، فروش محصول و خدمات خود را دوچندان خواهید کرد.

4- آنالیز عملکرد سایت

یک شرکت سئو، الگوریتمی را برای تولید محتوا در وب سایت شما در نظر می گیرد. سپس نتایج حاصل از آن را مورد تجزیه و تحلیل قرار می دهد و در صورت نیاز استراتژی های خود را تغییر خواهد داد. برای این کار شما باید به عنوان کسی که در زمینه کسب و کار خود تجربه دارد، در کنار کارشناسان سئو باشید و با آنها همکاری کنید.

5- رسیدن به نتیجه پایدار

وقتی که سایت شما به صورت درست سئو شود، اعتبار شما به صورت پایدار افزایش پیدا می کند. همچنین بهینه سازی درست سایت، به برندسازی و شناخته شدن در میان جامعه هدف نیز کمک خواهد کرد. این کار باید به صورت منظم و مداوم تکرار شود.

6- رابط کاربری و تجربه کاربری جذاب

سایت هایی که به صورت صحیح سئو می شوند، رابط کاربری جذابی دارند و با بازدیدکنندگان به بهترین شکل تعامل می کنند. اگر سرعت بارگذاری صفحات بالا باشد و مشتری بتواند در کوتاه ترین زمان به پاسخ پرسش خود و هدفش برسد، در سئو سایت موفق عمل کرده اید.

نتیجه گیری

برای آنکه بتوان به سؤال چطور بهترین شرکت سئو را پیدا کنیم پاسخ مناسب دهیم باید با اهمیت و ضرورت انتخاب این شرکت آشنایی داشته باشیم. تنها در صورت انتخاب شرکت درست است و پاسخ هوشمندانه به سوال چطور بهترین شرکت سئو را انتخاب کنیم است که میتوانید در زمانی کوتاه با صرف هزینه ای منصفانه به جایگاه خوبی در فضای وب دست پیدا کنید. کافی است که در قدم اول هدف خود را از بهینه سازی سایت مشخص کنید. 

سپس لیستی از شرکت هایی که شما را برای رسیدن به این هدف یاری می کنند، تهیه نمایید. در پایان نیز باید بودجه مناسب را برای سئوی سایت در نظر گرفته و با بررسی نمونه کار و تجربیات گذشته شرکت، تصمیم نهایی خود را بگیرید. توجه داشته باشید که بسیاری از شرکت ها از سئوی کلاه سیاه برای بالا بردن جایگاه سایت شما استفاده می کنند. 

با انتخاب شرکت درست می توانید در هزینه های خود صرفه جویی کرده و ترافیک سایت را به صورت درست افزایش دهید. این شرکت ها عملکرد سایت را آنالیز می کنند و شما را به نتیجه ای پایدار می رسانند. همچنین بهترین شرکت سئو رابط کاربری جذابی برای تعامل شما با مشتریان طراحی می کند. 

پیشنهاد ما به شما به عنوان بهترین شرکت سئو بی شک شرکت دیجیتال مارکتینگ مشهد سئو است که با تجربه 14 ساله خود در زمینه سئو با هزاران برند معروف بزرگ و کوچک همکاری کرده است.در این شرکت خدمات متمایزیبه شما ارائه می شود و شما می توانید از ابتدای راه اندازی کسب و کار اینترنتی خود با این شرکت همکاری کرده و استراتژی مخصوص به خود را برای شروع فعالیت اینترنتی داشته باشید. تنها از این طریق است که می توانید به بهترین در زمینه کاری خود تبدیل شوید.

نمی توان گفت شرکتی که هزینه بسیار زیادی از شما دریافت می کند بالاترین کیفیت را به شما ارائه می دهد. شما می توانید با استفاده از پلن های مختلف بهترین شرکت سئو، در زمانی کوتاه به هدف خود از بهینه سازی سایت برسید.

سئوی کلاه سیاه شما را در مدت بسیار کوتاه به جایگاه خوبی در موتور جستجو می رساند؛ اما این جایگاه دائمی نیست و ممکن است هر لحظه شما به طور کامل از صفحه نتایج گوگل حذف شوید. پس بهتر است به سراغ این استراتژی نروید.

زهرا سحرخیز
زهرا سحرخیز
سلام من زهرا سحرخیز هستم؛ متخصص سئو در شرکت مشهد سئو و محقق در زمینه دیجیتال مارکتینگ و سئو. من اینجا مقالاتم رو با تکیه بر مطالب و اخبار روز سئو ، منابع قابل استناد و دیدگاه شخصی خودم می‌نویسم.
جدیدترین مطالب
خدمات ما
اطلاعات تماس
شماره همراه

09158983103

شماره همراه پشتیبانی فنی

09152259192

آدرس ایمیل

info@mashhadseo.com

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *